رزرواسیون هتل های باکو و خدمات گردشگری

 برای ورود به سایت باکو استار بر روی لینک زیر کلیک فرمایید

http://www.bakustar.az

اولین و معتبرترین شرکت رسمی جهت اخذ اقامت در آذربایجان با خدمات ویژه

شرکت باکو استار با بهره گیری از کادری مجرب، آموزش دیده، فارسی زبان و آشنا به زبانهای آذری و انگلیسی و با شناخت کامل از منطقه قفقاز و گارانتی بیش از 30 هتل در باکو، آماده ارائه خدمات کارگزاری و مسافرتی به شرح زیر میباشد.

* ارائه خدمات رزرواسیون هتل ها به آژانسهای مسافرتی در ایران

* اخذ ویزای کشور آذربایجان

* انجام ترانسفر و برگزاری تورهای(گشت شهری) با استفاده از مدرن ترین خودروهای توریستی

* سرو غذا در بهترین رستوران های باکو با ذائقه ایرانی

* ارائه تورهای آپشنال

(تور اسکی-گشت خرید-تور تاریخی- بام باکو – موزه حیدر علی اف – آتشگاه – رستوران های آذری، ایرانی و …)

* صدور ویزا کارت یک روزه در باکو بدون اقامت

* ثبت شرکت

* سرمایه گزاری

* اخذ اقامت از طریق ( خرید ملک و یا واحد تجاری )

* برگزاری سمینارها و مجالس عروسی

* افتتاح حساب بانکی ، وقت سفارت

* مشاوره حقوقی رایگان

 

اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در آذربایجان

بر اساس قوانین سرویس دولتی مهاجرت هر شهروند خارجی می‌تواند با ثبت شرکت و بدون اینکه نیازی به حضوری یک شهروند آذربایجانی در لیست تاسیس کنندگان شرکت باشد، حتی بصورت فرادا اقدام به تاسیس شرکت و انجام امور ذکر شده و تکمیل پرسنل کاری نمایید. شما پس از تاسیس شرکت و راه‌اندازی شرکت می‌توانید اقدام به ارائه درخواست اخذ اقامت خود به اداره مهاجرت آذربایجان نمایید و شایان ذکر است که جهت هر شرکت ثبت شده می توان جهت دو نفر بعنوان مدیر و معاون شرکت و اعضاء خانواده ( فرزندان تا 18 سال ) آنها اقامت اخذ شود.

میتوان گفت پروسه ثبت شرکت از هزینه‌ کمتری نسبت به بقیه موارد جهت اخذ اقامت آذربایجان برخودار می‌باشد ولی لازمه آن شروع فعالیت شرکت و داشتن دفتر کار یا مغازه می باشد و الزامی به استخدام کارمند نیز نمی باشد.

 ثبت شرکت مسیر پیچیده و پر دردسری را پیش رو دارد ولی ما ضمن دارا بودن مجوزهای قانونی لازم و با اتخاذ روشهای حقوقی امکان انجام امور ثبت شرکت شما و راهنمائی و مشاوره جهت اخذ اقامت قانونی را داریم.

اخذ اقامت از طریق خرید املاک و یا واحد تجاری در آذربایجان

هر فردی طبق قوانین موجود می‌تواند با خرید ملک غیر منقول ( به استثناء زمین ) اعم از مسکونی یا تجاری به ارزش حداقل یکصد هزار منات ( معادل شصت هزار دلار )  اقدام به اخذ اقامت جهت خود و خانواده (فرزندان تا 18 سال ) اقدام نماید. ما در این زمینه نیز ضمن دارا بودن مجوزهای حقوقی امکان راهنمایی و مشاوره و یا انجام امور قانونی خرید املاک و اخذ سند مالکیت شما را داریم.

ضمناَ خریدار ملک در آذربایجان هر زمان که اختیار نماید می تواند املاک خود را بفروشد که در اینصورت کارت اقامت صادره ابطال می گردد. در صورت فوت مالک وراث مرحوم می توانند این ملک را بفروشند.  

اخذ اقامت از طریق سپرده گذاری در بانک های آذربایجان

سرمایه گذاری بصورت سپرده گذاری در بانک‌ های آذربایجان یکی دیگر از روش های اخذ اقامت در این کشور رو به توسعه است، طبق قوانین موجود در جمهوری آذربایجان هر فرد خارجی می‌تواند جهت اخذ اقامت آذربایجان با سپرده گذاری در بانک‌های آذربایجان به ارزش بیش از 100 هزار منات ( و یا شصت هزار دلار ) اقدام به اخذ اقامت خود نمایند، ما ضمن دارا بودن مجوزهای حقوقی امکان راهنمایی و مشاوره و یا انجام امور سپرده گذاری و معرفی بانک‌های مورد اطمینان را داریم. ضمن اینکه این نوع سپرده های بانکی در صورت دریافت سود مجاز که برای منات حداکثر 12% و برای سایر ارزها حداکثر 3% می باشد از طرف دولت تحت بیمه می باشند.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر به کانال تلگرام باکو استار بپیوندید

https://t.me/bakustarbaku

ارتباط از طریق تلگرام و واتس اپ 👇👇

☎️ Tell OFFICE :(+994) 124362507 – 8 ☎️

📲 Mobile : (+994) 50 2610170 – (+994) 50 2610190

Category: دسته‌بندی نشده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *