تور باکو

تور باکو تابستان 95

باکو پایتخت جمهوری آذربایجان می باشد، که در آن گذشته و حال در هم تنیده شده، همواره گردشگران را جذب خود می کند. علاقه خاص به مهمانان در شهر قدیمی باکو و محصور در داخل دیوارهای قلعه است

موزه در تور باکو

فضای باز موزه، همراه با برج دوشیزه معروف واقع در اینجا در فهرست میراث جهانی یونسکو ذکر شده است. ظاهر معماری قلعه اصالت منحصر به فرد آن متفاوت است. این شامل 44 آثار معماری قرون وسطی، از جمله کاخ منحصر به فرد از شروانشاهان، اقامت سابق از حاکمان شیروان (XV ج). 30 کیلومتر به دور از باکو، در روستای Surakhani، یک بنای تاریخی زرتشتی وجود دارد – معبد آتش پرستان “Ateshgah”. کمی بیشتر به روستا منطقه قوبوستان (60 کیلومتر دور از باکو)، یک بنای تاریخی نادر از فرهنگ جهانی، یکی از اولین مراکز تمدن بشری و مورد بازدید گردشگران تور باکو که در آن 4000 نقاشی سنگ از مردم و حیوانات پیدا شده است وجود دارد. این فضای اندوخته های تاریخی هنر نیز در فهرست میراث جهانی یونسکو ذکر شده است.

تور باکو

تور آذربایجان

هر بخشی از جمهوری آذربایجان از نقطه نظر معماری و تاریخی خود را از نظر گردشگران تور باکو را جذب اما آثار تاریخی متعددی از باکو تحریک علاقه زیادی از گردشگران است. قلعه Icheri Sheher که همراه با مجاور برج دوشیزه افسانه ای (قرن دوازدهم) را به لیست سایت های میراث جهانی شامل – اول از همه این بخش قدیمی از شهرستان است. جنبه معماری قلعه اصالت منحصر به فرد متفاوت است. 44 آثار معماری قرون وسطی است. در میان آنها: کاخ شروانشاهان منحصر به فرد، به محل اقامت سابق حاکمان شیروان (قرن پانزدهم)، مناره Sinik به – جشن و سرور (cenetury XI)، مساجد، کاروانسراها، حمام. این یک گنج قوم نگاری واقعی برای دوستداران قدیمی است.

تور باکو

چهره مدرن از شهرستان است از بهره مساوی برای تیم میهمان. شخصیت های زیر در Baku می تواند مشخص شده: ساختمان از شعله برج، ورزش و سرگرمی کریستال هال که یک مسابقه یوروویژن در سال 2012 برگزار شد، مرکز فرهنگی حیدر علی اف بنیاد و دیگران است.
یک مکان مورد علاقه برای پیاده روی برای ساکنان و مهمانان از پایتخت باقی می ماند تبدیل و درخشان شده توسط چراغ های نئون شهرستان پارک ساحلی. است تعداد زیادی از مراکز مدرن خرید و سرگرمی (SEC)، مراکز ورزشی، سینماها، مراکز کنسرت و نمایشگاه ها، موزه ها، پارک ها، و غیره در Baku وجود دارد.
است تعداد زیادی از هتل ها نام تجاری با کیفیت بالا برای راحتی گردشگران در پایتخت وجود دارد: هتل چهار فصل Baku، جمهوری هایت ریجنسی، JW ماریوت آبشرون باکو هتل، جمیرا Bilgah ساحل هتل، هتل بزرگ اروپا، هیلتون باکو، هتل Kempinski بادامدار و دیگران . مهمانان نمی خواهد به مشکلات مسکن و آرامش روبرو هستند.
مرکز اطلاعات توریستی تور باکو همیشه آماده است در کمک به مهمانان ما در هر مسئله مربوط به اقامت در باکو (www.bakutourism.az).

 

آژانس مسافرتی آیسان پرواز مجری انحصاری و مستقیم تور باکو (تور آذربایجان) در مسیر تهران به باکو و باکو به تهران و همچنین تبریز باکو تبریز با هواپیمایی آتا می باشد.

مشاهده تورهای باکو :

تور باکو از تهران

تور باکو از تبریز

تورهای ویژه آیسان پرواز:

تور آنتالیا – آیسان پرواز
تور استانبول – آیسان پرواز
تور دبی – آیسان پرواز
تور کوش آداسی – آیسان پرواز
تور مالزی – آیسان پرواز
تور مشهد – آیسان پرواز