باکو ویژه مسابقات فرمول یک (برگزار شده)

جزئیات تور

  • مدت: 4 شب و 5 روز
  • خدمات تور: بلیط رفت و برگشت با پرواز ایران ایر – اقامت در هتل با صبحانه
    راهنمای فارسی زبان- ترانسفرفرودگاهی - بیمه مسافرتی- یک گشت شهری با ترانسفرو یک وعده ناهار


مسابقات فرمول یک پر هیجان تر از سال قبل

در شهر زیبای باکــــو

مسابقات فرمول یک باکو را بیشتر بشناسیم!

هر ساله مسابقات ورزشی فرمول یک در شهر زیبای باکو گردشگران بی شماری را جذب خود می نماید . باکو برای چهارمین سال است که میزبان این مسابقات است . پیست حیرت انگیز این مسابقات توسط هرمان تیلکه طراحی گردیده و بگونه ای است که از خیابان های اصلی باکو استفاده گردیده و به غیر از تغییرات جزئی برای آسفالت شهر قدیم و فنس کشی و علائم جایگاه آن خود پیست ثابت است . مسابقه از میدان آزادلیق شروع میشود و پس از رد شدن از خانه دولت و عبور از اطراف شهر قدیم و کاخ شروانشاه و قلعه دختر از خیابان  نفتچی لر ادامه مییابد و خاتمه می یابد و جایگاه پیت لاین و اهدا جوایز نیز در همین مکان است .

طول پیست باکو ۶ کیلومتر بوده و دارای ۲۰ پیچ مختلف است . بهترین زمان ثبت شده پیست مربوط به سباستین وتل راننده آلمانی تبار تیم فراری با زمان یک دقیقه و چهل و سه ثانیه و چهارصد و چهل صدم ثانیه است . حداکثر سرعت پیست ۳۶۰ کیلومتر بر ساعت و باریک ترین قسمت پیست در هنگام عبور از کنار دروازه شهر قدیم به ۷.۶ متر می رسد . همچنین این پیست رکورد دار سریعترین پیست خیابانی دنیا را دارد که در محل خیابان نفتچی لر به حد اکثر ۳۶۰ کیلومتر می رسد . و بعد از پیست فرمول بلژیک طولانی ترین پیست حال حاضر مسابقات است .

شرایط دریافت ویزای جمهوری آذربایجان

مدارک جهت اخذ ویزای آذربایجان:

1  قطعه عکس 4*3  اصل پاسپورت با 7 ماه اعتبار

 

شرایط ویزا 
ویزا می‌تواند به صورت single صادر شود که در این صورت به شما تنها اجازه یک بار ورود به آن کشور را می‌دهد. همچنین‌ ویزای شما ممکن است multiple باشد که به این ترتیب، شما امکان ورود و خروج متعدد به کشور صادرکننده ویزا را در طی مدت اعتبار ویزا خواهید داشت.
پس اگر نیاز به مسافرت بعدی به کشور مورد نظر خود را دارید، به خاطر این‌که مجبور نباشید برای سفر بعدی ویزا بگیرید، سعی کنید ویزایی با مدت اعتبار طولانی‌تر و به صورت multiple بگیرید.
نکته مهمی که ‌‌باید به آن اشاره کرد، قانون عدم امکان تمدید ویزا برای ویزاهای توریستی و ویزاهای کمتر از ۶ ماه اعتبار است، البته در مواردی خاص مانند مشکلات پزشکی این کار انجام می‌شود.
از ویزا به خوبی نگهداری کنید. به خاطر داشته باشید که در یک کشور خارجی، گذرنامه به منزله کارت شناسایی و برگه هویت شماست و همچنین داشتن ویزا به منزله ورود قانونی شما به خاک آن کشور است که به همین دلیل باید در حفظ و نگهداری آن کوشا باشید‌.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *