هتل ماریوت ابشرون (Marriott Absheron Hotel)

 هتل 5 ستاره ماریوت ابشرون (JW Marriott Absheron Hotel) در مرکز شهر باکو، در میدان فریدوم (آزادی) و بسیار نزدیک به مراکز خرید، تفریحی و اداری – تجاری باکو قرار دارد.

اول از همه سری به اتاق‌تان بزنید. اتاق‌ بزرگ شما در هتل ماریوت ابشرون، مجهز به سیستم تهویه مطبوع هوا، تلویزیون صفحه‌تخت، تجهیزات مربوط به آی‌پاد، میز کار و محفظه امن نگهداری لپ‌تاپ است. سرویس بهداشتی مجلل اتاق شما، وان، دوش، حوله لباسی و دمپایی روفرشی دارد.
 بهتر است برای صرف غذا به رستوران فایرورکس هتل ماریوت ابشرون بروید که انواع غذای مخصوص صبحانه و غذاهای کبابی در آن سرو می‌شود. رستوران اورو نرو نیز انواع غذاهای ایتالیایی و انواع شراب‌های عالی ارائه می‌کند. شما می‌توانید در بار رازماتاز و یا در قهوه‌خانه زست از انواع نوشیدنی و میان‌وعده لذت ببرید.
وقت تفریح است. هتل ماریوت ابشرون، محوطه سونا و سالن ورزشی 24 ساعته دارد. هتل یک استخر سرپوشیده زیبا با منظره تمام‌نمای دریای خزر داشته و شما با پای پیاده صرف وقت تنها 5 دقیقه، به مراکز تفریحی و اداری – تجاری شهر بروید.
زمان بازگشت شماست. فاصله هتل ماریوت ابشرون تا ایستگاه مرکزی باکو به صورت پیاده 10 دقیقه و تا فرودگاه بین‌المللی باکو با خودرو 30 دقیقه است.

نقشه گوگل

وضعیت تور:

پیشنهادهای ویژه:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *