تورهای باکو | تابستان 1400 (برگزار شده)

جزئیات تور

  • خدمات تور: بلیط رفت و برگشت با پرواز ایرباس مدرن ایران ایر – اقامت در هتل با صبحانه-راهنمای فارسی زبان- ترانسفر رفت و برگشت فرودگاهی - بیمه مسافرتی-یک گشت شهری با ناهار

تورهای باکو تابستان 1400. پرواز ایران ایر

رزرو هتل های 4 و 5 ستاره تاپ باکو با خدمات ویژه

تورهای هوایی و زمینی باکو

خدمات تور باکو :

بلیط رفت و برگشت با پرواز ایرباس مدرن ایران ایر اقامت در هتل با صبحانه-راهنمای فارسی زبان

 ترانسفر رفت و برگشت فرودگاهی – بیمه مسافرتی-یک گشت شهری با ناهار

 

 

شرایط دریافت ویزای جمهوری آذربایجان

مدارک جهت اخذ ویزای آذربایجان:

1  قطعه عکس 4*3  اصل پاسپورت با 7 ماه اعتبار

 

شرایط ویزا 
ویزا می‌تواند به صورت single صادر شود که در این صورت به شما تنها اجازه یک بار ورود به آن کشور را می‌دهد. همچنین‌ ویزای شما ممکن است multiple باشد که به این ترتیب، شما امکان ورود و خروج متعدد به کشور صادرکننده ویزا را در طی مدت اعتبار ویزا خواهید داشت.
پس اگر نیاز به مسافرت بعدی به کشور مورد نظر خود را دارید، به خاطر این‌که مجبور نباشید برای سفر بعدی ویزا بگیرید، سعی کنید ویزایی با مدت اعتبار طولانی‌تر و به صورت multiple بگیرید.
نکته مهمی که ‌‌باید به آن اشاره کرد، قانون عدم امکان تمدید ویزا برای ویزاهای توریستی و ویزاهای کمتر از ۶ ماه اعتبار است، البته در مواردی خاص مانند مشکلات پزشکی این کار انجام می‌شود.
از ویزا به خوبی نگهداری کنید. به خاطر داشته باشید که در یک کشور خارجی، گذرنامه به منزله کارت شناسایی و برگه هویت شماست و همچنین داشتن ویزا به منزله ورود قانونی شما به خاک آن کشور است که به همین دلیل باید در حفظ و نگهداری آن کوشا باشید‌.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *