تور زمینی باکو (برگزار شده)

جزئیات تور

 • خدمات تور: رفت و برگشت با اتوبوس هایVIP ( 25 نفره) تختخواب شو تا مرز آستارا و از آستارا به باکو با اتوبوس های VIP نئوپلن آذری
  ( با توجه به بازرسی و معطلی چندین ساعته اتوبوس های ایرانی در مرز درکمترین زمان عبور خواهیم نمود )
  ( پذیرایی صبحانه در مسیر رفت به باکو – پذیرایی ناهار در مسیر برگشت از باکو در رستوران هتل جهانگردی آستارا ) -4 شب اقامت در هتل باصبحانه
  ویزای توریستی الکترونیک – لیدر فارسی زبان همراه در طول مسیر – بیمه مسافرتی – یک گشت شهری با ناهار

  ساعت رفت هر روز ساعت 24:00
  از میدان آرژانتین مقابل بانک پارسیان
  ساعت برگشت: 11:00 از مقابل هتل محل اقامت


شرایط دریافت ویزای جمهوری آذربایجان

مدارک جهت اخذ ویزای آذربایجان:

1  قطعه عکس 4*3  اصل پاسپورت با 7 ماه اعتبار

 

شرایط ویزا 
ویزا می‌تواند به صورت single صادر شود که در این صورت به شما تنها اجازه یک بار ورود به آن کشور را می‌دهد. همچنین‌ ویزای شما ممکن است multiple باشد که به این ترتیب، شما امکان ورود و خروج متعدد به کشور صادرکننده ویزا را در طی مدت اعتبار ویزا خواهید داشت.
پس اگر نیاز به مسافرت بعدی به کشور مورد نظر خود را دارید، به خاطر این‌که مجبور نباشید برای سفر بعدی ویزا بگیرید، سعی کنید ویزایی با مدت اعتبار طولانی‌تر و به صورت multiple بگیرید.
نکته مهمی که ‌‌باید به آن اشاره کرد، قانون عدم امکان تمدید ویزا برای ویزاهای توریستی و ویزاهای کمتر از ۶ ماه اعتبار است، البته در مواردی خاص مانند مشکلات پزشکی این کار انجام می‌شود.
از ویزا به خوبی نگهداری کنید. به خاطر داشته باشید که در یک کشور خارجی، گذرنامه به منزله کارت شناسایی و برگه هویت شماست و همچنین داشتن ویزا به منزله ورود قانونی شما به خاک آن کشور است که به همین دلیل باید در حفظ و نگهداری آن کوشا باشید‌.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *