برج های شعله باکو

برج‌های شعله باکو|Alov qüllələri

برج های شعله باکو از جمله جاذبه های مدرن این شهر محسوب می شوند،که به عنوان نماد های کشور باکو و حتی کشور آذربایجان شناخته میشوند.

درباره هتل

این سه برج توسط شرکت آمریکایی هلموث، اوباتا و کاساباوم طراحی گردید.

برج های شعله از لحاظ ارتفاع سازه امروزه به عنوان یکی از بلندترین برج های ساخته شده در شهر باکو نیز شناخته می شوند.

البته برج های شعله باکو دارای ارتفاع یکسان نیستند و با یکدیگر تفاوت بسیاری دارند.

این برج ها جزء زیباترین و متفاوت ترین آسمان خراش های دنیا محسوب می شوند.

از لحاظ کارآیی، این برج های بسیار زیبا به تعداد برج هایی که هستند؛ ۳ کارآیی مختلف و متفاوت دارند.

یکی از برج ها دارای کاربری کاملا مسکونی است که از بخش های مختلفی نظیر ، رستوران، سالن بدنسازی، سینما و غیره تشکیل شده اند.

برج دیگر دارای کاربری کاملا تجاری و اداری است(این برج از ۳۳ هزار فروشگاه تجاری مهم تشکیل شده که یکی از آن ها به مرکز فروش خودروهای شرکت لامبورگینی در باکو اختصاص یافته می باشد.)

و در نهایت برج دیگر شامل هتل های لوکس و خوش منظره شرکت فیرمونت می باشد،که همراه با امکاناتی از قبیل سالن ناهارخوری ۲۵۰۰ متری و تالارهای همایش، جلسات و جشن های عروسی، این برج را به بزرگ ترین، زیباترین و مجلل ترین برج های اقامتی باکو مبدل ساخته است.

موقعیت مکانی و دسترسی ها

از آنجایی که برج های شعله باکو در مکانی بسیار مناسب و در بخش جنوبی سواحل دریای زیبای خزر و شبه جزیره آبشرون قرار گرفته است، دسترسی به آن ها بسیار ساده و آسان است. برای بازدید از برج های شعله باکو، هم می توانید از وسایل حمل و نقل عمومی نظیر مترو و اتوبوس استفاده کنید و هم با تاکسی در مدت زمانی کوتاه به این مکان دسترسی یابید.

 

نقشه گوگل

درجه هتل:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *