هتل کوتا پارادیسو (Kuta Paradiso Hotel)

هتل پارادیسو در جنوب ساحل کوتا قرار دارد ، فاصله این هتل تا فرودگاه بین المللی بالی 10 دقیقه می باشد. این هتل لوکس دارای یک استخر روباز و 6 غذاخوری می باشد و خدمات ترنسفر فرودگاهی به صورت رایگان انجام می شود.وقتی وارد اتاق خود در هتل کوتا پارادیسو بالی می‌شوید، با اتاقی جادار با امکانات مدرن و کف چوبی روبه‌رو می‌شوید که مجهز به مینی بار، چای/قهوه ساز و تلویزیون با شبکه‌های ماهواره‌ای هم هست. سرویس حمام و دستشویی اختصاصی اتاق شما مرمرین است و وان هم دارد.
وقت غذاست، در هتل کوتا پارادیسو بالی 6 رستوران وجود دارد، ازجمله ب کاپل بار اند گریل که انواع غذاهای بین‌المللی را به همراه اجراهای زنده به شما ارائه می‌کند. همچنین بار کنار استخر هم با انواع نوشیدنی‌های سبک در خدمت شماست.
برای استراحت و تفریح، می‌توانید در هتل کوتا پارادیسو بالی بیلیارد و بولینگ بازی کنید، در باشگاه تناسب‌اندام تحت نظر مربیان حرفه‌ای ورزش کنید و یا از ماساژ در مجموعه‌ی آب‌گرم هتل لذت ببرید. هتل شما 50 متر با ساحل کوتا و مرکز خرید کوتا و 80 متر با مرکز خرید دیسکاوری فاصله دارد. راستی! هتل شما سرویس رایگان رفت‌وبرگشت به هتل هم در اختیار شما قرار می‌دهد.
سفر خوبی بود؟ شما با 10 دقیقه رانندگی از هتل کوتا پارادیسو بالی به فرودگاه بین‌المللی بالی می‌رسید.

وضعیت تور:

پیشنهادهای ویژه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *