سیگنیچر این (Signature inn)

هتل سیگنچر این دبی یکی از هتل‌های ارزان قیمت در دبی است که با رتبه‌ی سه ستاره آماده‌ی پذیرایی از مهمانان است. محل اصلی این هتل در قلب دیره و منطقه دیره است. هتل سیگنچر این دبی دارای هشتاد اتاق است که مهمانان می‌توانند از آن استفاده کنند.

در هتل دفتر گردشگری وجود دارد که می‌تواند شما را برای بازدید از شهر راهنمایی کند. برای اینکه شهر دبی را به طور شخصی بگردید، می‌توانید از کرایه‌ی اتومبیل استفاده کنید.

در هتل سینگچر دبی برای بهداشت بهتر، از پارکت برای پوشش کف اتاق‌ها استفاده شده است که رنگ‌های جالبی دارند. در فضای نشیمن اتاق‌ها می‌توانید در کنار عزیزانتان، لحظاتی را به گفتگو بنشینید و در مورد مکان‌های دیدنی و جذبیت‌های دبی صحبت کنید. اتاق ها دارای سیستم تصویری نیز هستند.

از دیگر امکانات هر اتاق دستشویی، روزنامه، تهویه و حمام و سشوار و چندی امکانات برای زندگی بهتر می‌باشد. اگر بخواهید از اینترنت پر سرعت استفاده کنید باید برای هر ساعت ۱۵ درهم بپردازید.

صبحانه را سعی کنید در فضای خاطره انگیز بوفه‌ها میل نمایید. غذای هندی از پر طرفدار‌ترین غذاهایی است که در رستوران این هتل تهیه می‌شود.

در هتل می‌توان از امکانات ورزشی و تفریحی مختلفی بهره‌مند شد که از جمله آن‌ها می‌توان به استخر رو باز، فضای دلنشین، کلوب ورزشی و سلامتی، سالن بیلیارد و… اشاره داشت.

فاصله‌ی این هتل تا فرودگاه ۳ مایل است که موجب شده تردد بین این دو مکان بسیار راحت باشد و به این خاطر از هتل استقبال زیادی شود. تنها با چند دقیقه پیاده‌روی، ایستگاه متروی رقه در دسترس مسافرین هتل سیگنچر می‌باشد. تنها با ۲۰ دقیقه رانندگی مرکز تجارت جهانی دبی واقع در شیخ زائد قابل وصول می‌باشد.

 

وضعیت تور:

پیشنهادهای ویژه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *