تور نمایشگاهی باکو (برگزار شده)

رویداد‌های آذربایجان باکو

نمایشگاه امنیت و نجات باکو (Cips Securika) یک رویداد است و من رویداد‌ها را دوست دارم. نمایشگاه امنیت و نجات باکو (Cips Securika) نمایشگاهی منحصر به فرد در منطقه و جایگاهی برای برقراری ارتباطات تجاری، ارائه محصول، و تحقیقات بازار محسوب می شود. نمایشگاه حفاظت و امنیت باکو هر ساله با به نمایش گذاشتن روش های روز دنیا برای حمایت از ثبات و امنیت در جامعه و منطقه، از اهمیت بیشتری برخوردار می شود. شرکت کنندگان در این نمایشگاه فرصتی منحصر به فرد برای برقراری ارتباطات تجاری دو جانبه سودمند با متخصصان در زمینه سیستم های امنیتی برای توسعه کسب و کار و ایجاد شرایطی مناسب برای توسعه صنعت و دستیابی به توافق های مهم استراتژیک خواهند داشت. نمایشگاه حفاظت و نجات آذربایجان ارائه دهنده فناوری امنیتی، نظارت ویدئویی، تجهیزات نجات، امنیت اطلاعات و کارتهای هوشمند خواهد بود.
نمایشگاه تاسیسات گرمایشی و سرمایشی باکو (Aqua-Therm) یک رویداد است و من رویداد‌ها را دوست دارم. نمایشگاه تاسیسات گرمایشی و سرمایشی باکو (Aqua-Therm) نمایشگاه تجاری پیشرو در منطقه در صنایع گرمایشی، تهویه، تهویه مطبوع، و تجهیزات برای استخرهای شنا، سونا و تجهیرات ماساژ به شمار می آید. این رویداد فرصتی عالی برای آشنایی بیشتر بازدیدکنندگان در مورد دستاوردهای نوین صنعت تاسیسات بوده و به گسترش همکاری های بین المللی و قراردادهای ارزشمند کمک خواهد کرد. هشتمین نمایشگاه تاسیسات و انرژی باکو ارائه دهنده تجهیزات استخرهای شنا، تجهیزات آب و هوا، تهویه، سیستم های گرمایشی، سیستم های فاضلاب، تصفیه آب، لوله های پلاستیکی، اتصالات، رادیاتور، دیگ های بخار، مخازن آب، گرم کن های خورشیدی، اجزای دستگاه های خنک کننده، کانالهای هوا، کانال تهویه، شیلنگ هوای فشرده ، فیلترهای گاز، رگولاتور گاز، مبدل های حرارتی و دیگر تجهیزات مربوطه است. دست آوردها و نوآوریهای تازه های نیز همچون منیفولدهای گاز، فن آوری های جدید برای تصفیه آب و فاضلاب، لوله های پلاستیکی عایق شده در نمایشگاه تأسیسات آذربایجان در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت.
نمایشگاه صنعت ساختمان باکو (BakuBuild) یک رویداد است و من رویداد‌ها را دوست دارم. نمایشگاه صنعت ساختمان باکو (BakuBuild) رویداد پیشرو صنعت ساختمان در آذربایجان و منطقه دریای خزر به شمار می آید. این نمایشگاه یک رویداد بسیار مهم و حرفه ای در زمینه ساخت و ساز و معماری، طراحی و بازسازی محسوب می شود و همچنین محل برگزاری مذاکرات کلیدی در مورد وضعیت ساخت و ساز در جمهوری آذربایجان است. جمهوری آذربایجان به عنوان یکی از پایدارترین اقتصادها با سریع ترین رشد، در کشورهای مستقل مشترک المنافع باقی مانده است. علاوه بر این، با پروژه های زیربنایی متعددی که در حال اجراست پیش بینی می شود آذربایجان به کشورهای پیشرفته ای مانند امارات متحده عربی و سنگاپور تبدیل شود. این رویداد فرصتی ارزشمند برای افراد بین المللی صنعتی که به دنبال سرمایه گذاری در این بازار سریع الرشد هستند، به حساب می آید. در دوره پیشین حدود 413 شرکت از 25 کشورمختلف را مورد استقبال قرار داد، همچنین 11،562نفر از این نمایشگاه بازدید نمودند.

%d9%86%d9%85%d8%a7%db%8c%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%b5%d9%86%d8%b9%d8%aa %d9%86%d9%85%d8%a7%db%8c%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%aa%d8%a7%d8%b3%db%8c%d8%b3%d8%a7%d8%aa %d9%86%d9%85%d8%a7%db%8c%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%d9%85%d9%86%db%8c%d8%aa

جزئیات تور

  • مدت: 3 شب و 4 روز

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *