چین نمایشگاه گوانگجو (برگزار شده)

جزئیات تور

  • مدت: 7 شب و 9 شب
  • چین-نمایشگاه-بهاری-گوانگجو-ماهان: مشاهده پکیج
  • خدمات تور: پرواز مستقیم هواپیمای ماهان ایر به گوانگجو - ویزای چین - اقامت در هتل 5 ستاره با صبحانه - ترانسفر فرودگاهی و بین شهری و نمایشگاه - راهنمای فارسی زبان - استقبال در فرودگاه - گشت با ناهار در شنزن

    مدارک لازم : اصل پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار از زمان خروج - 2 قطعه عکس رنگی 4*6 -
    تمکن مالی

چین نمایشگاه گوانجو

آیسان پرواز مجری تور چین | نمایشگاه گوانگجو | پرواز مستقیم هواپیمایی ماهان ایر به گوانگجو  | قیمت تور نمایشگاه گوانگجو | رزرو هتل های گوانگجو با بهترین نرخ می باشد.

اطلاعات بیشتر درباره نمایشگاه کانتون فیر

در باره نمایشگاه کانتون فیر

نمايشگاه صادرات چين كه از سال 1957 به نام نمايشگاه گوانجو ( نمايشگاه كانتون  – نمایشگاه کانتون فیر ) شناخته مي شود. اين نمايشگاه بزرگترين نمايشگاه تجاري چين است كه داراي متنوع ترين شركت كننده و بيشترين بازديدكننده مي باشد. اين نمايشگاه از مهمترين رخداد هاي دنياي تجارت بين الملل محسوب ميشود. نمايشگاهي كه هر ساله تجار و بازرگانان كشورهاي مختلف را گرد هم جمع مي آورد و میلیارد ها دلار معاملات تجاری را رقم مي زند.
نمایشگاه کانتون فیر هر سال دوبار در بهار و پاييز  و هر بار در سه فاز برگذار میگردد.

 

شرایط دریافت ویزای چین

مدارک جهت اخذ ویزای چین:

اصل پاسپورت + دو قطعه عكس رنگی زمینه سفید +آدرس و تلفن مسافر + تاریخ شروع ویزا

مدت ویزا:

  • عادی ——> 120$       تحویل: ——> 12 روز کاری
  • فوری —–> 150$      تحویل: ——>   5 روز کاری

چین دبل: 

عادی ——> با هماهنگی         تحویل: ——> 15 روز کاری

انواع ویزاهای چین
یکماهه توریستی عادی، یکماهه توریستی فوری، یکماهه تجاری عادی، یکماهه تجاری فوری، یکماهه تجاری نیمه فوری، یکماه انفرادی عادی L، یکماهه انفرادی فوری L، سه ماهه تجاری دبل، شش ماهه تجاری مولتی پل، یکساله تجاری

شرایط ویزا 
ویزا می‌تواند به صورت single صادر شود که در این صورت به شما تنها اجازه یک بار ورود به آن کشور را می‌دهد. همچنین‌ ویزای شما ممکن است multiple باشد که به این ترتیب، شما امکان ورود و خروج متعدد به کشور صادرکننده ویزا را در طی مدت اعتبار ویزا خواهید داشت.
پس اگر نیاز به مسافرت بعدی به کشور مورد نظر خود را دارید، به خاطر این‌که مجبور نباشید برای سفر بعدی ویزا بگیرید، سعی کنید ویزایی با مدت اعتبار طولانی‌تر و به صورت multiple بگیرید.
نکته مهمی که ‌‌باید به آن اشاره کرد، قانون عدم امکان تمدید ویزا برای ویزاهای توریستی و ویزاهای کمتر از ۶ ماه اعتبار است، البته در مواردی خاص مانند مشکلات پزشکی این کار انجام می‌شود.
از ویزا به خوبی نگهداری کنید. به خاطر داشته باشید که در یک کشور خارجی، گذرنامه به منزله کارت شناسایی و برگه هویت شماست و همچنین داشتن ویزا به منزله ورود قانونی شما به خاک آن کشور است که به همین دلیل باید در حفظ و نگهداری آن کوشا باشید‌.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *