آکواریوم دبی – بزرگترین اکواريوم جهان

درباره

آکواریوم دبی در مرکز خرید لادبی مال یکی از بزرگترین اکواريوم های جهان است که گنجایش ده میلیون لیتر آب را دارد و با ابعاد ۸.۳ تضمین میکنند که این اتفاق آکواریوم با بیش از ۳۳۰۰۰ ماهی، در ۳۲٫۸۸ متر و ضخامت ۷۵ دیگر تکرار نشود.

این آکواریوم کوسه، سفره ماهی و انواع دیگر ماهی ها را شامل میشود . بخشهای مختلفی برای بازدید آبزیان وجود دارد.

بخش های مختلف اکواریوم

بخش اول،صفحه ی آکرلیک این آکواریوم است که از طبقه ی هم کف مرکز خرید دبی مالی قابل رؤیت و بازدید از آن رایگان است. بخش دیگر، تونل پنجاه متری آکواریوم است که از داخلی ان می توانید دورتادور خود، ماهی ها را تماشا کنید.

از جاذبه های متنوع این اکواریوم می توان به قایق هایی با کف شیشه ای برای حرکت روی سطح آکواریوم، قفس های غواصی برای رفتن داخل آکواریوم، شنا کردن بین ماهیها و -اگر مدرک معتبر و بین المللی غواصی دارید – رفتن به داخل کواریوم و شنا کردن در میان ماهی هاست!

در غیر این صورت می توانید به همراه یک مربی داخل آب شوید. اگر اصلاً اهل شنا و غواصی نیستید و عشق هیجان دارید، می توانید درون یک مخزن شیشهای مخصوصی، بین ماهیها و کوسه ها بروید.

این تجربه، تجربه ای منحصر به فرد است که احتمالا تا به حال نداشته اید! رفتن به اعماق آب و شنا کردن بین هزاران گونه ماهی و مرجان، اتفاقی نیست که هر روز در زندگیتان تکرار شود، پس تا می توانید از این یکی لذت ببرید!

در این مرکز دوره ی دو روزه ی آموزشی غواصی با ارائه ی مدرک بین المللی هم برگزار می شود. ساعت کار این اکواریوم از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب است. البته در برخی ایام تعطیل، این آکواریوم تا نیمه شب باز است.

برای رفتن به آکواریوم دبی مالی، سوار خط قرمزرنگ مترو شوید و در ایستگاه برج خلیفه از قطار پیاده شوید.

نقشه گوگل

وضعیت تور:

پیشنهادهای ویژه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *