هتل آدم و حوا (Adam & Eve)

هتل آدم و حوا که در فاصله ای کوتاه از این شهر دیدنی در منطقه آنتالیا قرار گرفته در رده هتل های ۵ ستاره است که به شما امکان می دهد به راحتی، از منظره زیبا و دیدنی این منطقه استفاده کنید. در واقع این استراحتگاه، در حوالی دریای مدیترانه قرار دارد و باعث شده است که بتوانید از مناظر جنگلی زیبای جنگلی این منطقه بیشترین لذت را ببرید.

در هتل آدم و حوا می توانید انواع اتاق ها با سرویس های مناسب را در اختیار داشته باشید و از آن لذت ببرید.هتل مردان پلاس در آنتالیا هم یکی از جمله هتل های رویایی در این شهر محسوب می شود که توصیه داریم آن را هم ببینید و بعد انتخاب کنید.

تاق ها دارای بالکن هایی هستند که می توانید به خوبی مناظر را از آنجا نظاره کنید. دوش های حمام های این هتل مجهز به سیستم نور و رنگ و بخار هستند و با جکوزی اختصاصی می توانید از اتاق ها استفاده کنید و اقامت خوشس داشته باشید. مرکز آب گرم خاصیت درمانی دارد و می توانید از قسمت بدن سازی هتل هم استفاده کنید. جاذبه های گردشگری آنتالیا بسیار فراوان اند و می توانید از آن ها دیدن کنید

برای دوست داران ورزش های مختلف هم امکاناتی برای ورزش های والبیبال، پینگ پونگ و تنیس و دوچرخه آبی و سایر ورزش ها و برنامه هایی که تابستان گرم شما را به یک تابستان خنک مبدل کند فراهم نموده است.

در این هتل می توانید از ۶ رستوران مجلل استفاده کنید و انواع خوراکی های بین المللی و محلی و ترکیه ای را در آن سفارش بدهید و همچنین می توانید در ۳ کافه تریا که در این منطقه وجود دارد برای صرف یک نوشیدنی خوب بهره مند شوید.

اگر قصد خرید داشته باشید می توانید از ده فروشگاه این هتل استفاده کنید و تا حد امکان نیازهای خود را با خرید از این فروشگاه ها برطرف کنید.

سه مرکز خرید در آنتالیا برای مسافران ایرانی هم در آنتالیا برای دوست داران خرید از ایرانی ها دایر است که باید ببینید

برای رسیدن به فرودگاه بین المللی آنتالیا باید حدود ۳۵ دقیقه با اتومبیل حرکت کنید و برای رسیدن به خود آنتالیا هم باید ۴۵ دقیقه در راه باشید.

در این هتل انواع سرویس های نگهداری از کودک، و اتاق بازی ارائه شده است از طرفی می توانید از استخر های هتل هم برای اوقات خوش استفاده کنید. سرویس های خانه داری و شست شوی لباس و اتوکشی و همچنین سالن کنفرانس و اطاق ضیافت همگی برای یک سفر خوب مهیا شده اند.

وضعیت تور:

پیشنهادهای ویژه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *