هتل سنترا گرند (Centara Grand)

یکی از بزرگترین هتل های آسیا و اقیانوسیه هتل Centara Grand at Central World Hotel می باشد. این هتل از نظر تعداد اتاق دارای بیش از ۵۰۰ اتاق می باشد که همگی این اتاق ها و سوئیت ها بسیار زیبا و مجلل می باشند که برای همه ی گردشگران با سلایق مختلف سفری راحت و خاطره انگیز را به جا می گذارد. آدرس این هتل ۵ ستاره در ۹۹۹/۹۹ Rama 1 Road, Pathumwan, Bangkok 10330, Thailand

موقعیت هتل سنترا گرند بانکوک در منطقه ی مرکزی در میان مرکز بانکوک قرار گرفته است که از طرفی نیز به Central World متصل می شود. این نام متعلق به مرکز خریدی است که دارای ۵۰۰ مغازه و همچنین ۵۰ رستوران می باشد که از جمله زنده ترین مراکز خرید در سطح کل دنیا به حساب می آید.

گردشگران نیز می توانند با استفاده از ایستگاه بی تی اس سیام و چیدلوم نهایت لذت را ببرند و به دور از هرگونه ترافیکی در سرتاسر شهر جا به جا شوند .

شما گردشگران محترم می توانید در طبقه ی ۵۵ در رستوران مجلل و بسیار زیبای رو باز از منظره ی بسیار زیبای بانکوک و مشاهده ی آنچه زیر پایتان هست لذت کافی و وافی را ببرید و علاوه بر این می توانید از سرویس زنجبیل چینی ، ژاپنی و تایلندی نوش جان کنید و لذت ببرید.

در طبقه ی ۲۴ نیز رستورانی بسیار مجهز برای شما فراهم شده است که هر نوع سرویس مطلوبتان را آماده و ارائه می کند همچنین شما می توانید با رفتن به مرکز اسپا خستگی خود را با انواع درمان های آرامش بخش به در کنید.

میز جلو ۲۴ ساعته، سرویس اتاق ۲۴ ساعته، پرستار کودک، روزنامه، امکانات برای افراد معلول و مسن،بار داخل استخر، انتقال فرودگاه، دستگاه خودپرداز / پول نقد در سایت، نگهداری از کودکان، بار، مرکز تجاری، پارک ماشین، کافی شاپ، دربان، صرافی، آسانسور، طبقه اجرایی، امکانات برای مهمانان غیر فعال، اتاق خانواده، خدمات لباس های شسته شده، ذخیره سازی به چمدان، ملاقات امکانات، نوار کنار استخر و مطالعه، رستوران، خدمات اتاق، جعبه سپرده ایمنی، منطقه سیگار کشیدن، تور، مرکز تناسب اندام، جکوزی، ماساژ، استخر در فضای باز، استخر (بچه ها)، حمام بخار فنلاندی، آبگرم، سونای بخار، اینترنت بی سیم رایگان در اتاق ها و مناطق عمومی، زمین تنیس، رستوران رو باز و بسته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *