کلارک آمر (Clarks Amer)

به هتل کلارک امر (Clarks Amer Hotel) که در قلب جایپور قرار دارد، خوش آمدید.

بهتر است قبل هر کاری به اتاق‌تان سری بزنید. اتاق‌ شما در هتل کلارک امر با کف واکس‌خورده، مجهز به سیستم تهویه مطبوع، تلویزیون صفحه‌تخت با شبکه‌های کابلی، مینی‌بار، خدمات لباسشویی و خانه‌داری 24 ساعته است. همچنین سرویس‌بهداشتی اتاق‌، مجهز به دوش آب گرم و حوله لباسی است.

در ادامه اگر قصد سرو غذا داشته باشید، رستوران کنار استخر هتل کلارک امر انواع غذاهای کبابی را همراه اجرای رقص محلی راجستانی ارائه می‌کند و دیگر وعده‌های غذایی در رستوران دولامارو سرو می‌شود. همچنین می‌توانید سایر گزینه‌ها برای صرف غذا شامل کافه آستان و بار را روی بام تابلو و صبحانه را هر روز در سالن غذاخوری دوربار میل کنید.

نگران تفریح و سرگرمی خود نباشید. شما می‌توانید برای تفریح، در هتل کلارک امر به بازی مینی‌گلف بروید، یا از ماساژ لذت ببرید. همچنین می‌توانید برنامه گشت‌وگذار را در میز تور گردشگری هتل هماهنگ کنید. در ضمن سالن ورزشی هتل نیز به انواع ورزش‌ها مجهز است. مرکز خرید اصلی جایپور و گالری هنری تا هتل هشتصد متر فاصله دارد.

زمان بازگشت است در صورتی که با خودروی شخصی آمده‌اید و از پارکینگ رایگان هتل کلارک امر استفاده کرده‌اید، خودروی خود را تحویل می‌گیرید و یا اگر بلیت قطار رزرو کرده‌اید فاصله هتل تا ایستگاه قطار جایپور 12 کیلومتر است. فرودگاه جایپور نیز در فاصله دو و نیم کیلومتری هتل قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *