كلارك شيراز (Clarks Shiraz)

هتل کلارک شیراز آگرا (Clarks Shiraz Hotel) در فاصله 1.5 کیلومتری از بنای تاریخی ثبت شده در یونسکو یعنی تاج‌محل و دژ آگرا قرار دارد.

میز پذیرش هتل به صورت 24 ساعته و فعال در خدمت شماست. کارکنان هتل، شما را به اتاق‌تان هدایت می‌کنند. اتاق‌ شما در هتل کلارک شیراز آگرا مجهز به تلویزیون صفحه‌تخت، سیستم تهویه مطبوع هوا است. همچنین سرویس‌بهداشتی اتاق، دوش و لوازم آرایشی و بهداشتی رایگان دارد. در ضمن سایر امکانات رفاهی اتاق‌ شامل محل نشیمن و شبکه‌های کابلی است.

در ادامه اگر قصد سرو غذا داشته باشید، در رستوران هتل کلارک شیراز آگرا انواع غذاهای کبابی و در رستوران موقال روم انواع غذاهای هندی و چینی و در موقال بار نیز انواع نوشیدنی ارائه می‌شود. شما همچنین می‌توانید غذای خود را در اتاق میل کنید.

وقت گردش و تفریح است. هتل کلارک شیراز آگرا با سالن ورزشی، استخر روباز، سالن ماساژ و مجموعه آبگرم و مرکز سلامت در آگرا در خدمت شماست. سایر امکانات هتل شامل امکانات برگزاری جلسات، میز تور گردشگری و محل نگهداری اثاثیه است.

زمان بازگشت شما از هتل کلارک شیراز آگرا است. فاصله هتل تا فاتحپورسیکری 35 کیلومتر و از ایستگاه قطار اردوگاه آگرا 4 کیلومتر، همچنین از فرودگاه آگرا 5.5 کیلومتر است. در ضمن ایستگاه اتوبوس آی.اس.بی.تی نیز در فاصله 8 کیلومتری هتل قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *