هتل پورتو بیلو (Porto Bello Hotel)

هتل پورتوبلو آنتالیا که از بهترین هتل های ۵ ستاره آنتالیا ست از ۲۸ آوریل سال ۲۰۰۲ در کنار ساحل مدیترانه ای و آبی رنگ خود، با امکانات مدرن و فوق العاده مجهز جهت پذیرایی، رستوران و غذاهای لذیذ، و همچنین پرسنل مجرب، پذیرای مهمانان و مسافرین افتتاح شده است. تیم حرفه ای سرگرمی در هتل که اعضاء آن شخصیتهای کارتونی آلمانی، انگلیسی و روس هستند، برنامه های ویژه ای را برای مهمانان در تمامی گروههای سنی تدارک دیده اند، که شما میتوانید گاهی در این برنامه ها و مسابقات شرکت کرده و یا فقط نظاره گر این سرگرمی ها باشید. تور ترکیه در این هتل واقعا بی نظیر خواهد بود .

هتل portobello آنتالیا در مجموع شامل ۳۴۶ اتاق میباشد که از این تعداد ۲۷۹ اتاق استاندارد (۲ نفره)، ۳ اتاق ویژه معلولین، ۲۸ اتاق خانوادگی، ۲۸ سوئیت کوچک و ۸ سوئیت ممتاز است. تمامی اتاقها چشم انداز دریا و کوهستان دارند. امکانات اتاقها شامل تختخواب فرانسوی و ۲ نفره، تلفن اتاق و حمام، تلویزیون ماهواره ای، رادیو، مینی بار، گاو صندوق، فرش، تهویه مرکزی (گرمایش و سرمایش)، سشوآر، وان و بالکن میباشد.

مکانات عمومی هتل portobello آنتالیا عبارت است از پزشک شبانه روزی، استخرهای شنای داخلی و خارجی، استخر کودکان، ساحل اختصاصی، نمایشهای آبی، باشگاه ویژه کودکان ۵ تا ۱۲سال، سونا، جکوزی، سرویس اتاق، نمایش کارتون در طول روز، زمین بازی کودکان، مینی کلوب و دیسکوامکانات ورزشی هتل نیز شامل ورزشهای آبی، سالن بدنسازی، والیبال ساحلی، تنیس روی میز، تنیس و فوتبال میباشند.

هتل پورتوبلو دارای ۵ رستوران و ۶ بار است. رستوران Palm؛ در این کافه رستوران خوراکهای ترکی، ایتالیایی، مکزیکی و خوراکهای شرق دور به طور منظم در ۴ روز هفته و خوراکهای ترکی در تمام هفته سرو میشود. گنجایش رستوران ۲۵۰ نفر در داخل و ۲۰۰ نفر در بیرون است. رستوران بارباروسا؛ سالادهای خوشمزه، شیرینیها و تعداد زیادی از غذاهای آماده در محوطه استخر در خدمت شما خواهند بود. در حالیکه از چشم اندازد فیروره ای مدیترانه ای لذت میبرید از انواع نوشیدنیها لذت ببرید.

ستوران شارژی ایتالیایی؛ این رستوران نه تنها با انواع غذاهای ایتالیایی، بلکه با منظره دریا، محیطی زیبا و قابل توجه را برای شما مهیا مینماید. رستوران شارژی خوراکهای دریایی؛ این رستوران در فضای باز و باغ هتل لذت بردن از خوراکهای دریایی را در محیطی ادبی – هنری، برای شما فراهم مینماید. رستوران شارژی مکزیکی؛ این رستوران شما را به لذت بردن از آشپزخانه مکزیکی در فضای باز و چشم انداز دریا دعوت مینماید. ظرفیت این رستوران ۸۰ نفر است. بارها نیز شامل بار کافه پورتو؛ پیشنهاد میکنیم شما برای یک گفتگوی لذت بخش با دوستانتان در حالیکه نوشیدنیهای گرم و سرد مینوشید، در محیطی آرام و راحت، همراه با منظره خوش رنگی از نخلهای خرما، به کافه پورتو بیایید.

ار سایلورس هتل پورتوبلو آنتالیا به شما امکان میدهد که از روزمرگی خلاص شوید. طرح لنگر مانند بار سایلورس در هتل پورتوبلو هر شب با سرو نوشیدنیهای محلی و بین المللی به همراه اجرای موسیقی زنده در خدمت مهمانان است. از دیگر بارهای هتل میتوان به بار کوئین.ن، بار ساحلی و بار آبمیوه اشاره کرد.

وضعیت تور:

پیشنهادهای ویژه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *