در نمایشگاه جیتکس (Gitex) دبی چه خبر است؟

نمایشگاه جیتکس (Gitex)، که به عنوان هفته فناوری جیتکس نیز شناخته می‌شود، بزرگترین نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات در منطقه منا (MENA) است. این نمایشگاه هر ساله در مرکز تجارت جهانی دبی برگزار می‌شود و میزبان هزاران شرکت و استارت‌آپ از سراسر جهان است که جدیدترین محصولات، خدمات و راه‌حل‌های فناوری خود را به نمایش می‌گذارند.

جایتکس پلتفرمی ایده‌آل برای کسب‌وکارها برای ارتباط با مشتریان بالقوه، ایجاد مشارکت و کاوش در فرصت‌های جدید بازار است. این نمایشگاه همچنین مکانی عالی برای یادگیری در مورد آخرین روندهای فناوری و حضور در سخنرانی‌ها و کارگاه‌های آموزشی توسط رهبران صنعت است.

نمایشگاه جیتکس (Gitex) 2024 از 14 تا 18 اکتبر 2024 در مرکز تجارت جهانی دبی برگزار می‌شود. موضوع امسال “آینده را تصور کنید” است و بر روی نوآوری‌ها و تحولاتی که دنیای فناوری را شکل می‌دهند، تمرکز خواهد کرد.

برخی از هایلایت های نمایشگاه جایتکس 2024 عبارتند از:

  • منطقه هوش مصنوعی: این منطقه به آخرین پیشرفت ها در هوش مصنوعی، از جمله یادگیری ماشین، پردازش زبان طبیعی و بینایی کامپیوتر اختصاص دارد.
  • منطقه اینترنت اشیا: این منطقه اینترنت اشیا (IoT) را به نمایش می‌گذارد و راه‌هایی را که دستگاه‌های متصل به اینترنت در حال تحول در زندگی و کار ما هستند، بررسی می‌کند.
  • منطقه بلاک چین: این منطقه به فناوری بلاک چین و پتانسیل آن برای انقلابی در صنایع مختلف می‌پردازد.
  • منطقه استارت‌آپ: این منطقه به استارت‌آپ‌های نوآورانه‌ای که در حال ایجاد راه‌حل‌های جدید برای چالش‌های جهانی هستند، اختصاص دارد.
  • کنفرانس جایتکس: کنفرانس جایتکس مجموعه ای از سخنرانی ها و کارگاه های آموزشی توسط رهبران صنعت در مورد مهم ترین موضوعات فناوری امروز است.

اگر علاقه مند به فناوری هستید، نمایشگاه جایتکس دبی رویدادی است که نباید از دست بدهید. این یک فرصت عالی برای یادگیری در مورد آخرین روندها، شبکه سازی با متخصصان صنعت و دیدن جدیدترین محصولات و خدمات فناوری است.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *